Philadelphia Elementary School



6th Grade



Superintendent

Tanner Boler, Leo Kinney and Lucas Fisher.



Principal

Maliah Black, Antuaze Brown, Tyshunda Chamberlin, Terrance Durant, Marques Hunt, Hadel Obeid, Britton Phillips, Seth Sessums and Ndrah Tanksley.



Honor Roll

Griffin Gentry, Jordan Hill, David Lai, Damien Mcmillan, Kevin Orozco Velez, Spicey Scales and Raedarius Triplett.



5th Grade



Superintendent

Mary Ellen Booker, Dylan Hitt, Evan Pardue, Adriana Rush and Emma Taylor.





Principals

Kara Daly, Markasia Dupree, Teonna Gadsen, Quamane Graham, Talease Griffin, Ethen Long, Mason Mccann, Davyon Mcwilliams and Kaiya Tucker.



Honor Roll

Nakaiya Beck, Asha Brand, Aayanna Coleman, Diamonque Collier, Owen Daly, Makayla Evans, Cassie Gomez, Kristen Harris, Kamary Houston, Kambree Houston, Jatarian Hudson, Jasmine Hutchins, Lathan Hudson and Ayanna Payne.



4th Grade



Superintendent

Thomas Dyess



Principal's List

Gracie Brown, Landon Coward, Oden Dees, Hailey Donald, Landry Hudddleston, Tkenzley Moore, Nicole Nantz, Emme Peavy, Bryceton Spencer and Kameron Tucker.

Honor Roll

Marcus Beamon, John Cross Beckham, Dvidriah Clemons, Rainah Eiland-Moore, Picabo Hernandez, Kaelynn Mcmillan, Janiya Miller, Nathan Overstreet, Markus Porche, Shelby Stevens, Shawnacy Wilson and Wiliam Wood.



3rd Grade



Superintendents

Alexis Duran, Jahendrick Evans, Byron Mcclellan, Erica Ngin, Edrees Obeid, Spencer Rea and Mason Whitehed.



Principal

Ariel Burnside, Jestin Carter, Haven Coburn, Austin Donald, Sandra Gray, Zariyah Jackson, Abby Mccann, Zoey Mcgriff, Alexander Menchion, Kendall Moore, Kaitlyn Nolen, Cydney Porche, Hemananth Ravichandran, Jardan Sanders, Jailyn Stribling and Madison Tucker.



Honor Roll

Undrea Black, Jaiden Burnside, Jakyla Campbell, Shakayla Campbell, Laurel Clark, Cameron Clemons, Countess Crouther, Joseph Daves, Yuliana Gomez, Carolinisha Gordon, Zahrea Griffin, Cieia Harris, Jayla Hull, London Moore, Tramiah Moore, Zykerria Parhm, Ambriah Parker, Kendrea Peden, Alisha Ricks, Lydayshia Sanders, Kaden Seales, Nya Stribling, Leyton Turk, Charles Wells, Journee Willis and Madison Yates.



2nd Grade



Superintendent

Emily Booker, Eric Breakfield, Hayden Chaney, Kamryn Gentry, Abigail Graham, Somitra Huon, Jacoby Jones, Anna Beth Kilgore, Layla Loper, Daniel Loyola, Charmaine Manzano, Mary Montgomery Mars, Dyjanae Mcbeath, Ryan Pardue, Rayleigh Parkison, Maquayla Shoffner, Margaret Taylor and Krislyn Warren.



Principal

Isaiah Autry, Anna Kaye Bennett, Imarion Black, Katelyn Burnside, Patience Chin, Anna Druey, Cody Estes, Elijah Etheridge, Janiya Gentry, Antonio Henson, Jordan Kabore, Daniel Lai, Brooke Leader, Jakobe Lyon, Charlie Perkins, Kelendria Roberson and Caleb Smith.



Honor Roll

Nayla Arnold, Austin Carter, Kavian Carter, Mack Coleman, Jadlynn Davidson, Conner Dupree, Carleigh Edwards, Katelyn Johnson, Maddox Langley, Zharia Leflore, Jahkre Moore, Karity Peebles, Zavien Spencer and Kristianna Willis.



1st Grade



Superintendent

Jaelon Carter, Addisyn Clark, Emma Creel, Mohamad Elnaham, Hudson Frazier, Mason Gordon, Taliyah Harvey, Alexandrea Huddleston, Alexandria Hudson, Hayden Jenkins, Mia Johnson, Barrett Knight, Malorie Little, Ahana Marwaha, Ian Pardue, Nolan Pardue, Brandasia Parhm, Kendrell Peden, Pete Peebles, Lucy Ray, Sarah Richardson, Janyla Roberts, Mary Clara Sessum, Deadrian Wilson, Andrew Winstead and Jalyas Winters.



Principals

Taishon Black, Bryson Boler, Keilan Coburn, Deasia Fortune, Dylan Graham, Daqwon Mcbeath, Anthony Nantz, Omari Rush, Baiey Scott, Brighton Sullivan, Lyric Torres, Hayden Yandell, Jenna Yandell, Kaleb Yandell and Douglas Young.



Honor Roll

Kaitlyn Black, Jamarion Boyd, Connor Dupree, Camarion Grady, Jamarion Grady, Jniya Gray, Diante Guyton, Kelsey Hickmon, Candaysha Hogan, Tennyson Jordan, Chrishon Kjeseth, Jordan Lathan, Jauquez Mcbeath, Keyon Mccarty, Chrislyn Mcgowan, Macy Robinson, Kensleigh Shields, Jaylen Smith, Destinee Spencer, Bryson Stephens and Rondarrius Williams.