Philadelphia Elementary School has released its honor roll.



SUPERINTENDENTS LIST



First Grade

Nayla Arnold, Gatlin Beckham, Angelina Beer, Anna Kaye Bennett, Emily Booker, Eric Breakfield, Hayden Chaney, Patience Chinn, Anna Claire Druey, Ja'Niya Gentry, Abigail Graham, Lillie Hardy, Somitra Huon, Anna Kilgore, Jakobe Lyon, Charmaine Manzabo, Mary Montgomery Mars, Dy'Janae McBeath, Ryan Pardue, Rauleigh Parkinson, Gracey Pumroy, Kelendria Roberson, Maquayla Shoffner, Zavien Spencer, Margaret Taylor and Krislyn Warren.



Second GRADE

Benjamin Agosto, Ariel Burnside, Molly Butler, Cameron Clemons, Caprila Coggins, Jahendrick Evans, Sandra Gray, Gavin Harris, Zariyah Jackson, Byron McClellan, Zoey McGriff, Kendall Moore, Erica Ngin, Edrees Obeid, Spencer Rea and Mason Whitehead.



Third GRADE

Marcus Beamon, Dominique Brazzle, Gracie Brown, David Carter, Justis Clemons, Kamry Coleman, Jordan Davis, Hailey Donald, Thomas Dyess, Picabo Hernandez, Landry Huddleston, Kayle Lovorn, Kaelynn McMillan, Dedrick McWilliams, Janiya Miller, T'Kenzley Moore, Nicole Nantz, Emme Peavy, Markus Porshe, Byston Spencer, Hallie Grace Stribling, Omarion Stribling, Kameron Tucker, Laney Turner, La'Tavia Whigham, Danajah Willis, Z'Lania Willis, Shawnacy Wilson and William Wood.



Fourth GRADE

Teonna Gadson, Dylan Hitt, Eva Pardue, Adrianna Rush, Emma Taylor and Kaiya Tucker.



Fifth GRADE

Tanna Boler and Lucas Fisher.



Sixth GRADE

Kathryn Ben, Edwin Blackmer, Ahyunte Crosby, Andrew Donald, Sarah Frazier, Cowley Garrett, Morgan Gray, Zharia Jordan, Morgan Pardue and Jamya Wilson.



PRINCIPALS LIST



first GRADE

Isaiah Autry, Javion Carter, Olivia Donald, Kalyce Fielder, Jakobe Hardy, Antonio Henson, Kenyon Hunter, Jacoby Jones, Jordan Kabore, Maddox Langley, Zharia Lefolore, Juran McCallum, Kabria Moore, Charlie Perkins, Caleb Smith, Karencia Tanklsey, Naviyah Taylor and Jamari West.



second GRADE

Shakayla Campbell, Jestin Carter, Caroline Clark, Haven Coburn, Countess Crouther, Austin Donald, Alexis Duran, Cieia Harris, Abby McCann, Cyndey Porshe, Jailyn Robertson, Shakira Robinson, Jar'den Sanders, Lydayshia Sanders, Nya Stribling, Le'Keistan Tisdale, Azaria Triplett, Madison Tucker, Leyton Turk, Charles Wells, Journee Willis, Jordan Yates and Madison Yates.



third GRADE

Kyron Artis, John Cross Beckham, Jaheem Bingham, Aniyah Black, Caiden Burton, Andrew Carter, D'Vidriah Clemons, Ladaisha Davis, Oden Dees, Rainah Eiland Moore, Ghaida Elnaham, Tania Evans, Kenterrious Everson, Silas Gill, Jada Gray, Nicholas Green, Lekaso Grissette, Keundria Gully, Lakiya Wilfred Maury, Cleveland McAfe, Z'Marya Mitchell, Carmen Monroy, Amadou Nyang, Nathan Overstreet, Raven Petty, Trey Posey, Sultan Seales and Andris Simmons.



fourth GRADE

Tekavius Bingham, Mary Ellen Booker, Willasia Clemons, Aayanna Coleman, Diamonique Collier, Kara Daly, Markasia Dupree, Makayla Evans, Cassie Gomez, Quamane Graham, Talease Griffin, Sadie Hardy, Prentaijah Henderson, Kamary Houston, Kambree Houston, Jatarian Hudson, Zachery Jones, Connor Long, Davyon McWilliams, Landon Penson and Colton Trapp.



fifth GRADE

Maliah Black, Antauze Brown, Tyshunda Chamberlin, Lexis Cobb, Hadel Obeid, Britton Phillips, Seth Sessums, Ndrah Tanksley and Raedarius Triplett.



sixth GRADE

Anjolenea Beal, Ty'Tiana Brown, Kayla Carter, Tywonna Clemons, Bailey Deberry, Peyton Farmer, Shemar Harrington, Morgan Hunter, Christopher Monroe, Kamryn Moore, Mahek Mumtaz, Jariq Robertson, Alexandria Rush, Madison Savage, Michael Shoffner, Arayvon Stribling, Kambry Willis and Michael Wood.



HONOR ROLL



first GRADE

Imarion Black, Cameron Brazzle, Desedriate Burnside, Katelyn Burnside, Austin Carter, Connor Dupree, Carleigh Edwards, Cody Estes, Keathan Graham, Jayden Jackson, Daniel Loyola, Jacquaysia Mitchell, Jahkre Moore, Kyleigh Moore, Karity Peebles, Christopher Rush, Lachocia Stribling and Tim'Maria Triplett.



second GRADE

Undrea Black, Jaiden Burnside, Jakayla Campbell, Jasmyn Dees, Baizley Glass, Yuliana Gomez,Jayceon Goodin, Carolinisha Gordon, Lajada Holley, Adrian Luke, Quinton Moore, Kaitlyn Nolen, Ambriah Parker, Kaden Seales, Jaran Terry and Tai'Resha Terry, Freyunna Yarbrough.



third GRADE

Jasmaine Broach, Jermaine Broach, Skylan Burnside, Laydric Carter, Layla Carter, Ciara Donald Moore, Ja'Naylon Dupree, Cameron Goss, Tamara Jackson, Logan Mask, Jaharon Porter Griffin, Devontae Scott, Journey Short, Jamiya Thompson and Aaliyah Triplett.



fourth GRADE

Ira Chambers, Jaenasha Clemons, Jayanna Coleman, Jazzmine Crouther, Owen Daly, Kristin Harris, Trayvoeonshae Hunter, Jasmin Hutchins, Lathan Johnson, Tyshae McCane, Mason McCann and Jalen Williams.



fifth GRADE

Nyah Bradford, Jacarious Brown, Takarious Donald, John Dubose, Terrance Durant, Ian Edwards, Griffin Gentry, Brittany Hill, Jordan Hill, Damien McMillan, Kevin Orozco Velez, Spicey Scales, Bryunna Thomson and Joshua Willis.



sixth GRADE

Jontavius Bohannon, Tyesha Cole, Allyson Davis, Thomas Engram, Andrew Euyoque, Ernesto Flores Solorio, Meotta Harrington, Bailey Houston, Jakalon Hull, Jabria Jackson, Tymeasear McDade, Terria Mcinnis, Tyler Miller, Ireland Moore, Laquinta Moore, Devavious Smith, Kaliyah Smith, Mykel Smith, Savannah Stevens, Kylan Thompson, Alice Triplett and Jackson Ward.